close
متخصص ارتودنسی درتهران
اخبار روز

چرا صدا و سیما، شبکه ی عبری زبان ندارد ؟

چرا صدا و سیما، شبکه ی عبری زبان ندارد ؟

شما در وبسایت آترو تی وی هستید

http://www.uplooder.net/img/image/26/1675a0ed7dbdb1e1cb3a0b93c4eac6a2/88.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/83/e51d28b4672bf97fce6a37f081bae4ef/12.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/17/96c4a7b69f33acbbc0833d45b12d125f/4.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/7/a06c9befe30eebbeb655bd8d3872bee0/5.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/89/ae7c66a397bd3f866d63766f1d77b9ff/8.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/23/50b69b207e6ff3a1f0c23013ee25a7e8/6.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/90/43d2c2c75fd95b6bc095f34be8ad227c/7.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/36/85bc0d49b13feef642df5974bfc574f6/9.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/72/8db263ec020902e0ad80bc65be5ecd77/2.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/42/b4bb7874447914361e0949ef26a371e4/3.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/100/803fbe90e149cded68717b30820f356c/11.jpg

چرا صدا و سیما، شبکه ی عبری زبان ندارد ؟

 

 

درخواست افتتاح شبکه عبری زبان سیما

مدت ها از تاسیس اولین شبکه تلوزیونی ایرانی در ایران می گذرد و رسانه ی ملی به عنوان تنهاترین و بدون رقیب بر اساس قاون اساسی، بار اطلاع رسانی و تاثیر گذاری را بر مخاطبان ایرانی فارسی زبان و همچنین دیگر زبان های محلی در مناطق مختلف کشور با شبکه های استانی با خود می کشد…

به گزارش کرج رسا به نقل از روایت نو، صداو سیما با هدف تاثیر گذاری بر مخاطبان خارجی و زبان های دیگر در کشور های دیگر،اقدام به تشکیل گروهای خبری و تاسیس شبکه های عربی و انگلیسی و در این اواخر با تاسیس شبکه ی اسپانیولی زبان!!! با عنوان شبکه ی هیس پان تی وی برای کشورهای آمریکای لاتین و همچنین کشور اسپانیا گامی جدید در عرصه ی خبر رسانی و پیش برد اهداف رسانه ایی جمهوری اسلامی برداشت.

صداوسیما نشان داد می تواند بر مخاطبین غیر فارسی زبان خود در کشور های لاتین و همچنین جنوب غرب آسیا که همگی عرب زبان هستند نقش پر رنگ خود را ایفا کند که نتیجه این تاثیرگذاری ها،عصبانیت بی نظیر جریان سرمایه داری غربی به رهبری صهیونیست ها ، را برانگیزد و با ممنوعیت پخش شبکه هایی مثل سحر با سریال چشم های آبی زهرا، در کشور هایی نظیر فرانسه مواجه شد ! قدرت ایی را به نمایش بگذارد…

شبکه ی سحر نشان داد می توان بر روی زبان هایی نظیر فرانسه و اردو حتی کردی سرمایه گذاری کرد و جای خالی شبکه های مستقل فرانسه زبان و کردی و ارو بیش از بیش احساس می شود!

تاسیس شبکه هایی فرانسه زبان تنها برای کشور هچون فرانسه در قلب اروپا نیست ! بلکه به دلیل تاریخ استعمارگری این گونه کشور ها بر کشورهای دیگری مثل برخی از کشورهای آفریقایی است تا جایی که زبان برخی از آن ها رسما دومین زبان است ولی در ادبیات محاوره و گویش های محلی از زبان های فرانسوی و انگلیسی استفاده می کنند.

مهم ترین ویژگی یک رسانه باید اتصال زبانی آسان و راحت از طریق ایجاد شبکه هایی با همان زبان برای مناطق هدف باشد تا ببیننده خود را با رسانه غریب و دشمن نپندارد!

از همین رو کشوری استعمارگری مثل انگللستان ! با ایجاد بی بی سی فارسی(رادیو) و سپس ایجاد بخش تلوزیونی خود! بارها برای اجرای نقشه های شوم این دولت خبیث، آمادگی خود را نشان داده است!

هم اکنون کشورهایی نظیر هلند و آمریکا و …. با ایجاد شبکه های فارسی زبان با همکاری عناصر وطن فروش و ضد انقلاب ، به درستی نیاز به داشتن شبکه ی فارسی زبان را دریافته اند و سرمایه گذاری های کلانی در این زمینه انجام می دهند!

از طرفی ،رسانه ملی ، به عنوان تنها بازوی رسانه ایی دیجیتال تصویری و شنیداری فراگیر کشور، برای مقابله با تبلیغات مخرب ایران هراسی و اسلام هراسی ، تلاش هایی را انجام داده است!

اما مایه تعجب است که چرا رسانه ملی ، سرشاخه های این گونه شبکه های ضد ایرانی اسلامی را ندید گرفته و به سراغ شاخه های آن رفته است ؟

چرا از ایجاد شبکه ی رسمی عبری زبان ، به عنوان زبان اصلی یهودیان جهان ، به عنوان اصلی ترین دین صهیونیست های عالم و همچنین زبان یهودیان ضد صهیونیست غافل شده است ؟

چرا باید یک نسبت مناسبی با ایجاد شبکه های داخلی صداو سیما با شبکه های برون مرزی آن وجود داشته باشد؟

برای افزایش کیفیت همین شبکه های برون مرزی چه اقداماتی انجام بشود تا از بخش های صرفا سیاسی ،به موضوعات ناب انقلاب اسلامی در مباحث فرهنگی و مذهبی و حتی اقتصادی غافل نشویم ؟

چرا باید حتی زبان عبری ،در بخش های خبری غافل بود ؟چرا مثلا مثل بخش انگلیسی شبکه ی خبر که هر چند ساعت یکبار برای دقایقی اخبار را به صورت انگلیسی پخش می کند! صداوسیما بخش عبری زبان ندارد ؟

مگر در همین ایران خودمان،مردمان یهودی نداریم ؟ چرا نماینده ی کلیمیان در مجلس شورای اسلامی وجود دارد ولی برای انتقال مفاهیم جمهوری اسلامی حتی نیم ساعت برنامه عبری زبان در رسانه ملی وجود ندارد ؟

لازم به ذکر است این انتقاد فقط مربوط به صداوسیما و مدیران ارشد آن متوجه نیست ! بلکه به بسیاری از سایت های خبری و حتی سایت های تبلغی حوزه های علمیه نیز مرتبط است !

از طرفی نه تنها رسانه ملی ،بلکه دولت و دانشگاه های شکور و صنایع مختلف دیجیتال باید با تولید ماهواره های مختلف ، انحصار ماهواره ایی موجود برای انتقال امواج را که هم اکنون به دست صهیونیست ها و عومال آن ها است شکسته شود که همت بالایی را می طلبد.

فرهنگ و با توجه به نام گذاری سال ۱۳۹۳ ،و تاثیرگذاری آن بر اقتصاد به صورت متقیم و غیر مستقیم ،یکی از بازوهای اصلی ان رسانه است!

منظور از ایجاد شبکه ایی عبری،فقط برای بخش سیاسی نیست ،بلکه بخش های اصلی و هدف اصلی آن باید برای بخش های مذهبی (به خصوص مهدویت و شیعه) و بخش های فرهنگی و همچنین بخش مهم اقتصادی به دلیل ارتباط مستقیم اقتصاد جهانی با سرمایه داران صهیونیسم می تواند باشد.

چرا نباید پیام ایران درباره ی موضوعاتی مثل هلوکاست و همچنین انرژی هسته و مسائل جنگ غزه و نسل کشی توسط اسراییل و… به زبان عبری و زنده وسریع انتقال داده شود ؟

جالب است بدانید کشور جعلی اسراییل از مدت ها قبل، رادیو اسراییل را به زبان فراسی راه انداخته !

اگر بخواهیم حرفی برای گفتن داشته باشیم با بخش های رسانه ایی خودمان را به صورت متوازن توسعه دهیم…

حرف ها زیاد است اگر مجالی باشد ان شاالله در آینده..

 

 

دسته بندي: زبان مادری,فقر رسانه ای,پیشنهادات,شبکه های پیشنهادی,

نظرات مخاطبین ( شما هم نظر بدین )

اين نظر توسط فرشید در تاريخ 1393/9/21 و 10:21 دقيقه ارسال شده است.
حرفات کاملاً درست هست عزیزم.
اما اینو در جریان باش که نسل جدید آذربایجان 50 درصد فارس زبان و 50 درصد ترک هست این رو از این رو میگم که خیلی از فرزندان پسر و دختر اللخصوص دختر از همان بدو کودکی زبان فارسی رو یاد می گیرند و به هیچ عنوان قادر به ترکی صحبت کردند نیست درحالی که در یک خانواده کاملا ترک بدنیا آمده باشند. از چندین سال پیش مادران و خواهران و برادران و پدران عزیز و گرامی ترک ما صحبت به ترکی با کودکش رو یک انتخاب غلط می دونند و حتی بصورت اتوماتیک هرکودکی که بدنیا بیاد باهاش شروع به فارسی صحبت کردن میکنه حالا من نمیدونم رسانه ترکی چطور میتونه نسل عظیمی از جدیدهای آذربایجان رو برگردونه به زبان ترکی.
خب شایدبگی که اونا فارس زبان شدند ولی رگ ترکی دارند که این رگ ترکی هم مثل پدر و مادرشون که رگ ترکی داشتند بخوره به سرشون
پاسخ : همیشه نسل دوم پس از سرکوب به شدت ناسیونالیست میشه . موج ناسیونالیسم آذری بهمراه بیدار شدن رگ شیعه گری این قوم همون آتشی که در اخر الزمان قرار از آذربایجان شعله ور شه . ان شا الله که به ظهور منجی ختم میشه
کد نمايش نظرات

اين نظر توسط فرشید در تاريخ 1393/9/20 و 18:18 دقيقه ارسال شده است.
چرا باید ملت بزرگ ترک برای گرفتن حقشون منتظر فرج امام زمان باشند!!
باور کن آب از سر ما ترک ها گذشته چه یک وجب چه صد وجب ! سیاست های رضاخان هرچی که بوده کاری که باید تابه امروز انجام میداد رو کرده ولی بازم ماهی رو از آب هرموقع بگیری تازه هست عقلا دیگه این چندتا شهر که نصف به نصف ترک و فارس هستند منظورم اردبیل و تبریز و ارومیه و زنجان دیگه کاملا نابود نشند حداقل با شبکه ترکی یه ته مانده زبان ترکی مونده باشه بین خانواده ها
پاسخ : این شهرها که گفتید ملک آذربایجان و شیعه هستند . چارتا غیر ترک غیر شیعه نمیتونن صفت نصف رو یدک بکشن .

چیزی که ما داریم قشر عظیمی از دانشگاهیان و حوزویانی که در آینده جانشین خواص امروز هستند آزاد اندیش و خیلی هاشون فرزندان شیعه و آذربایجان هستند . ملت آذربایجان همون وقت که شیعه شد ، آزادیش منوط به ظهور امام زمانش شد . البته امروز تلوزیون و پخش زمینی جایگاهی نداره در بین مردم . استفاده از اینترنت و شبکه های ماهواره ای آزاده و این خود ما نسل جدید شیعه و نسل جدید آذربایجان هستیم که باید دست به زانو خودمون بگیریم تا ان شا الله شیعه و آذربایجان بعد از صد سال دوباره صاحب رسانه بشن . یادمون نره که رسانه در آسیا به دست شیعیان اذربایجان آغاز شد . این فشار گسترده و حذف زبان ترکی و معارف شیعه در صدا و سیما بزودی با موج کوبنده ای جبران میشه . ان شا الله
کد نمايش نظرات

اين نظر توسط فرشید در تاريخ 1393/9/18 و 23:06 دقيقه ارسال شده است.
به به عجب پیشنهاد قشنگ و خوبی چقدر عالی میشه واسه یهودی ها هم شبکه به زبانشون ایجاد بشه اما زبان غنی و بزرگ ملت ترک روز به روز نابود و کم بشه واقعا نیازمند شبکه عبری هستیم منم یه پیشنهاددارم لطفا ازتون خواهش میکنم تمنا میکنم برای ژاپنی های مقیم کشور عزیزمون هم یک شبکه ایجاد کنید .باتشکر
پاسخ : متاسفانه مسئولین صدا و سیما زبان های ترکی و کردی را تهدید بحساب می آورند و همچنان دنباله رو سیاست های رضاخانی هستند . ان شا الله با ظهور امام زمان ملت ترک هم صاحب رسانه خواهند شد .
کد نمايش نظرات

اين نظر توسط امیر حسین در تاريخ 1393/6/11 و 21:54 دقيقه ارسال شده است.
آقای آذرنیا من براتون 2 بنر طراحی میکنم
پاسخ : ارسال شده
کد نمايش نظرات

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
مطالب مرتبط :

آخرين ارسالي هاي تالار گفتمان آترو

آخرین برنامه های شبکه تلوزیونی آترو :

فید خوان rss reader