close
متخصص ارتودنسی
اخبار روز

برنامه پخش زنده مسابقات آسیایی

برنامه پخش زنده مسابقات آسیایی

شما در وبسایت آترو تی وی هستید

http://www.uplooder.net/img/image/26/1675a0ed7dbdb1e1cb3a0b93c4eac6a2/88.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/83/e51d28b4672bf97fce6a37f081bae4ef/12.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/17/96c4a7b69f33acbbc0833d45b12d125f/4.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/7/a06c9befe30eebbeb655bd8d3872bee0/5.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/89/ae7c66a397bd3f866d63766f1d77b9ff/8.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/23/50b69b207e6ff3a1f0c23013ee25a7e8/6.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/90/43d2c2c75fd95b6bc095f34be8ad227c/7.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/36/85bc0d49b13feef642df5974bfc574f6/9.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/72/8db263ec020902e0ad80bc65be5ecd77/2.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/42/b4bb7874447914361e0949ef26a371e4/3.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/100/803fbe90e149cded68717b30820f356c/11.jpg

جدول کامل پخش مسابقات ورزشکاران ایرانی در بازی‌های آسیایی

 

 

از 24 شهریور تا 12 مهر می‌توانید همه رقابت‌های تیم های ملی کشورمان را در اینچئون کره جنوبی در رادیو و تلویزیون پی بگیرید.

از 24 شهریور تا 12 مهر می‌توانید همه رقابت‌های تیم های ملی کشورمان را در اینچئون کره جنوبی در رادیو و تلویزیون پی بگیرید.

 

 

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، شبکه ورزش و شبکه سه بنا بر جدول ارائه شده از کمیته ملی المپیک، برنامه‎های خود را تنظیم کرده‌اند تا مخاطبان بتوانند بازی‎‌های دلخواه خود را پی گیری کنند.

 

رقابت ورزشکاران ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون از 24 شهریور با مسابقه فوتبال ایران - ویتنام آغاز می‌شود که گزارش این رقابت‌ها به صورت زنده از رادیو ورزش و شبکه 3 پخش می‌شود.

 

این رقابت ها به‌ طور رسمی از 28 شهریور با برپایی مراسم افتتاحیه آغاز خواهد شد و تا 12 مهر که رقابت‎های کاراته برگزار می‌شود، ادامه خواهد داشت.

 

فهرست رقابت های ورزشکاران ایران در بازیهای آسیایی اینچئون به شرح زیر اعلام شده است و علاقه‌مندان می توانند با استفاده از شبکه‌های ورزش، رادیو ورزش، شبکه سه و شبکه اچ دی، نظاره‌گر این بازی‌ها باشند.

 

15 سپتامبر (24 شهریور)

 

فوتبال: ایران – ویتنام ساعت 17

18 سپتامبر(27 شهریور)

 

فوتبال: ایران – قرقیزستان ساعت 17

 

19 سپتامبر(28 شهریور)

 

افتتاحیه

 

20 سپتامبر(29 شهریور)

 

ووشو: تالوی مردان چانگ چوان (احسان پیغمبری) ساعت 9/ ساندای مقدماتی زنان 52 کیلوگرم (الهه منصوریان) و 60 کیلوگرم (شهربانو منصوریان) از ساعت 19:30 / ساندای مقدماتی مردان 56 کیلوگرم(اکبر محمدزاده) و 65 کیلوگرم(محسن محمد یوسفی) از ساعت 19:20

 

شمشیربازی: انفرادی اپه(محمد رضایی، طاهر عاشوری، علی یعقوبیان، صادق عابدی) از ساعت 9، نیمه نهایی ساعت 18:40، فینال ساعت 20

 

وزنه برداری: دسته 56 (مجید عسگری) ساعت 19

 

دوچرخه‌سواری: تیم اسپرینت ساعت 16:15، فینال ساعت 18:47 ، تیمی تعقیبی ساعت 17،

 

جودو: 60 - کیلوگرم(احسان بهرامیان) از ساعت 14، نیمه نهایی 16:45، فینال 19

 

قایقرانی: روئینگ سبک وزن- مقدماتی (عاقل حبیبیان) 10:10،/ روئینگ 4 نفره - مقدماتی(خشایار عباس آبادی، صابر نادری، مسعود فتحی و سیاوش سعیدی) 11:20،/ روئینگ 4 نفره زنان- مقدماتی ساعت 11، / روئینگ تک نفره زنان- مقدماتی ساعت 11:40 /

 

تیراندازی: ساعت 8 مقدماتی، ساعت 10 فینال - تپانچه 10 متر بادی زنان(الهام هریجانی، سارینا قرابت، سارا میرابی) / ساعت 9:30 مقدماتی و ساعت 12:15 فینال تپانچه 50 متر مردان (ابراهیم برخورداری، ابراهیم رحیمی سنگری، محمد احمدی)، / تراپ مردان (بابک یگانه)

 

21 سپتامبر(30 شهریور)

 

شنا: 100 متر کرال پشت (جمال چاوشی فر) ساعت 9- فینال 19:25

 

هندبال: ایران – هنگ کنگ ساعت 12

 

دوچرخه‌سواری: تیمی تعقیبی ساعت 16:12، فینال ساعت 18

 

شمشیربازی: انفرادی سابر (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری، فرزاد باهر ارسباران) ساعت 11، یک چهارم ساعت 15:30، نیمه نهایی ساعت 19، فینال ساعت 20:10

 

ژیمناستیک: تیمی(محمد رمضانپور، هادی خناری‌نژاد، سعید رضا کیخواه، محمدرضا حمیدی و ایمان خاموشی) فینال از ساعت 10 تا 19

 

جودو: 73 کیلوگرم(سعید ملایی) و 81 کیلوگرم(امیر قاسمی نژاد) از ساعت 14، نیمه نهایی ساعت 16:50، فینال ساعت 19

 

ووشو: ساندای مردان 65 کیلوگرم(محمد یوسفی)، 70 کیلوگرم(سجاد عباسی) و 75 کیلوگرم(حمیدرضا لادور) از ساعت 19

 

قایقرانی: روئینگ دو نفره (سید مجتبی شجاعی و امیر رهنما) – مقدماتی ساعت 10،/ روئینگ تک نفره - مقدماتی(محسن شادی) ساعت 10:30،

 

روئینگ 8 نفره (سعید عادلی، یاسر و وحید جوهری، مسعود محمدی، افشار حیدری، اتابک پیش‌یار، فرهاد و فرزاد کربلایی، کیهان شمس(سکان دار)) مقدماتی ساعت 11:40،/ روئینگ سبک وزن زنان ساعت 10:50، / روئینگ 4 نفره زنان ساعت 11:20

 

تیراندازی: ساعت 9 مقدماتی، ساعت 11:30 فینال - تپانچه 10 متر بادی مردان ( ابراهیم برخورداری، ابراهیم رحیمی سنگری، محمد احمدی) / ساعت 9:30 مقدماتی، ساعت 14:15 فینال - تراپ مردان (بابک یگانه)/

22 سپتامبر(31 شهریور)

 

وزنه برداری: دسته 69 (جابر بهروزی) فینال ساعت 19

 

شنا: 50 متر کرال پشت (چاوشی فر) ساعت 9، فینال 19:05 / 200 متر انفرادی مختلط (مهدی انصاری و احمدرضا جلالی) ساعت 9، فینال ساعت 19:40

 

هندبال: ایران – کویت ساعت 10

 

دوچرخه‌سواری: اسپرینت ساعت 10، یک شانزدهم ساعت 11:10 یک هشتم ساعت 16:15، / اومنیوم اسکراچ(محمد رجبلو) ساعت 10:35، اومنیوم انفرادی تعقیبی(رجبلو) ساعت 16:33، اومنیوم حذفی(رجبلو) ساعت 18:15

 

جودو: 100 کیلوگرم(جواد محجوب) و 90 کیلوگرم(محمد جمالی) از ساعت 14، نیمه نهایی ساعت 16:00، فینال ساعت 19

 

ووشو: تالوی زنان تای چی چوان (حمیده برخور) ساعت 10:00،/ تالوی مردان نانچوان ننگون(فرشاد عربی) از ساعت 9،/ساندای زنان یک چهارم نهایی 52 و 60 کیلوگرم(الهه و شهربانو منصوریان) از ساعت 19،/ساندای مردان 56 کیلوگرم(اکبر محمدزاده) 65 کیلوگرم(محسن محمد یوسفی)، 70 کیلوگرم(سجاد عباسی) و 75 کیلوگرم (حمیدرضا لادور) از ساعت 20:20

 

قایقرانی:روئینگ تک نفره (محسن شادی) و 4 نفره (خشایار عباس آبادی، صابر نادری، مسعود فتحی و سیاوش سعیدی) – رپه شاژ ساعت 10،/ روئینگ 4 نفره زنان – رپه شاژ ساعت 10:30

 

تیراندازی: ساعت 9 مقدماتی، ساعت 11:30 فینال تفنگ بادی 10 متر زنان (نجمه خدمتی، الهه احمدی، نرجس امام قلی نژاد) / ساعت 9 مقدماتی، ساعت 14:30 فینال تپانچه 25 متر زنان(الهام هریجانی، سارینا قرابت، مریم سلطانی)

 

23 سپتامبر(اول مهر)

 

شنا: 50 متر آزاد (آرشام میرزایی و احمدرضا جلالی) ساعت 9، فینال 19:05-/ قورباغه 200 متر (آریا نسیمی شاد و مهدی انصاری) ساعت 9، فینال 19:43

 

تیروکمان: کامپوند مردان (میر کاظم‌پور، اسماعیل عبادی، مجید غیبی، مجید کیان‌زاده) مقدماتی ساعت 10 ، کامپوند زنان ساعت 14:30

 

دوچرخه‌سواری: اومنیوم یک کیلومتر(رجبلو) ساعت 10:20، اومنیوم فلایینگ لپ (رجبلو) ساعت 16:48، اومنیوم امتیازی(رجبلو) ساعت 17:38، اسپرینت یک چهارم 16:18

 

شمشیربازی: تیمی اپه (محمد رضایی، طاهر عاشوری، علی یعقوبیان، صادق عابدی) ساعت 11:10، نیمه نهایی ساعت 15:20، فینال ساعت 19

 

ژیمناستیک: انفرادی تمام اسبابفینال از ساعت 14:30 تا 20

 

جودو: تیمی مقدماتی از ساعت 14، نیمه نهایی 16:30، فینال 20

 

ووشو: تالوی زنان چانگچوان (هانیه رجبی) از ساعت 11:10،/ساندای زنان نیمه نهایی 52 و 60 کیلوگرم (خواهران منصوریان) از ساعت 19،/ ساندای مردان نیمه نهایی 56 کیلوگرم(اکبر محمدزاده) 65 کیلوگرم(محسن محمد یوسفی)، 70کیلوگرم (سجاد عباسی) و 75 کیلوگرم(حمیدرضا لادور) از ساعت 19:40

 

قایقرانی: روئینگ تک نفره (محسن شادی) و دو نفره مردان (سید مجتبی شجاعی و امیر رهنما) رپه شاژ ساعت 10،/ روئینگ 4 نفره زنان – رپه شارژ ساعت 10:40

 

تیراندازی: ساعت 9 مقدماتی و 11:45 فینال - تفنگ بادی 10 متر مردان(حسین باقری، پوریا نوروزیان، مهدی جعفری پویا)/ ساعت 9:30 مقدماتی و 14:45 فینال تراپ زنان (شیوا فرح پور، بهاره جهان دار، مرضیه پرورش نیا)/

 

24 سپتامبر( 2 مهر)

 

وزنه برداری: دسته 85 (کیانوش رستمی – رسول تقیان) فینال ساعت 19

 

شنا:100 متر پروانه (مهدی انصاری) ساعت 9، فینال 19 //100 متر قورباغه(نسیمی شاد) ساعت 9، فینال 19:22/تیمی آزاد 4 در 100 متر ساعت 9، فینال 20:32

 

بسکتبال: ایران – تیم اول گروه B ساعت 14

 

بدمینتون: انفرادی زنان (ثریا آقایی) دور اول ساعت 9 تا 21

 

بوکس:مقدماتی وزنهای 69 کیلوگرم(امین قاسمی پور) و 91 کیلوگرم (علی مظاهری) از ساعت 14 تا 17،//مقدماتی وزن 60 کیلوگرم(فروتن گل آرا) از ساعت 19 تا 21:30

 

دوچرخه سواری: اسپرینت نیمه نهایی ساعت 16:20،/ اسپرینت فینال 1 ساعت 17:56، فینال 2 ساعت 18:10، فینال 3 ساعت 18:26/ شمشیربازی: تیمی سابر (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری، فرزاد باهر ارسباران) ساعت 10، نیمه نهایی ساعت 14، فینال ساعت 19

 

ژیمناستیک: حرکات زمینی(فینال) ساعت 19، خرک حلقه(فینال) ساعت 20:30، دار حلقه(فینال) ساعت 22:05

 

ووشو: ساندای مردان و زنان فینال تمام اوزان از ساعت 15 تا 16:30

 

قایقرانی: فینال A و B ماده های روئینگ تک نفره سبک وزن مردان (عاقل حبیبیان) روئینگ 4 نفره مردان، روئینگ دو نفره مردان (سید مجتبی شجاعی و امیر رهنما)و روئینگ تک نفره زنان از ساعت 10 تا 12:30 – بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11

 

تیراندازی: ساعت 9- فینال تفنگ 50 متر درازکش زنان (مه لقا جام بزرگ، دینا فرزادخواه، الهه احمدی)/

 

25 سپتامبر(3 مهر)

 

والیبال: ایران و هنگ کنگ ساعت 17

 

شنا: 50 متر پروانه(انصاری) مقدماتی ساعت 9، فینال 19 / 100 متر آزاد(میرزایی و جلالی) مقدماتی ساعت 9، فینال 19:24

 

تیروکمان: کامپوند تیمی و انفرادی مرحله (میر کاظم‌پور، اسماعیل عبادی، مجید غیبی، مجید کیان‌زاده) حذفی از ساعت 9:30 تا 17:30

 

بسکتبال: ایران – فیلیپین ساعت 14

 

بدمینتون: انفرادی مردان( سروش اسکندری) دور اول ساعت 9 تا 21

 

دوچرخه‌سواری: کایرین ساعت 10، نیمه نهایی ساعت 16:24، فینال ساعت 18:19

 

بوکس: مقدماتی 75 کیلوگرم (سجاد محرابی) از ساعت 14 تا 17

 

ژیمناستیک: پرش خرک(فینال) ساعت 19، پارالل(فینال) ساعت 20:35، بارفیکس(فینال) ساعت 22:10

 

قایقرانی: فینال A و B ماده های روئینگ تک نفره (محسن شادی) و دو نفره مردان، هشت نفره مردان، تک نفره سبک وزن، دو نفره و چهار نفره زنان از ساعت 10 تا 12:30 – بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11

 

تیراندازی: ساعت 9 مقدماتی،11:30 فینال - تفنگ درازکش 50 متر مردان (ساسان شهسواری، مهدی جعفری پویا) /ساعت 9 مقدماتی، 14:30 فینال - تراپ دوبل مردان (امیر چاوشی، مسعود عزیزیان، سیاوش خوشنویس)

 

26 سپتامبر(4 مهر)

 

والیبال: ایران – هند ساعت 17

 

وزنه برداری: دسته 105 کیلوگرم(نواب نصیرشلال و محمدرضا براری) فینال ساعت 13، / دسته 105 + کیلوگرم(بهداد سلیمی و بهادر مولایی) فینال ساعت 19

 

فوتبال: تیم اول گروه H(احتمالا ایران)- تیم دوم گروه G ساعت 16

 

شنا: 50 متر قورباغه ( نسیمی شاد و انصاری) ساعت 9، فینال 19:06 / 4 در 100 متر مختلط تیمی ساعت 9، فینال 20:30

 

بوکس: مقدماتی 81 کیلوگرم (احسان روزبهانی) از ساعت 14 تا 17:30،/مقدماتی 60 کیلوگرم(فروتن گل آرا) و 91 + کیلوگرم (جاسم دلاوری) از ساعت 19 تا 22

 

قایقرانی: بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11

 

تیراندازی: ساعت 9 مقدماتی، 12:15 فینال - تفنگ سه وضعیت 50 متر زنان (مه لقا جام بزرگ، دینا فرزادخواه، الهه احمدی)/

 

27 سپتامبر(5 مهر)

 

کشتی آزاد: 57 کیلوگرم(حسن رحیمی) و 70 کیلوگرم(مصطفی حسین خانی) مقدماتی از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20

 

والیبال: ایران – مالدیو ساعت 15

 

بوکس: دور دوم 69 کیلوگرم ( امین قاسمی پور) از ساعت 19 تا 23

 

دوومیدانی: از ساعت 18:30 تا 21- 100 متر زنان (مریم طوسی)، پرش ارتفاع(کیوان قنبرزاده و محمدرضا وظیفه دوست)، فینال پرتاب چکش (رضا مقدم، کاوه موسوی)، 100 متر مردان (رضا قاسمی و حسن تفتیان)، فینال پرتاب وزنه زنان(لیلا رجبی)، 400 متر مردان( سجاد هاشمی و مهدی زمانی).

 

تیروکمان: رده بندی و فینال کامپوند تیمی زنان( مینو عابدی، شبنم سرلک، مریم رنجبر و سکینه قاسم‌پور) و مردان(میر کاظم‌پور، اسماعیل عبادی، مجید غیبی، مجید کیان‌زاده) از ساعت10 تا 11:40 – رده بندی و فینال کامپوند انفرادی زنان و مردان از ساعت 14:30 تا 16:30

 

دوچرخه سواری جاده: تایم تریل انفرادی(حسین عسگری) ساعت 14 تا 15:30

 

قایقرانی: بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11/ کایاک 1000 متر (احمدرضا طالبیان)، کانو 1000 متر (شاهو ناصری)،کانو دو نفره 1000 متر (کیا اسکندانی و پژمان دیو سالاری) کایاک 4 نفره(طالبیان، بوداغی،ترکی و اسدی)، از ساعت 10/کایاک 500 متر (آرزو حکیمی) ساعت 11:40،/ کایاک 200 مترمردان ( علیرضا علیمحمدی)، کایاک 200 متر دونفره(سعید فضل اولی و علیرضا علی محمدی) ، کانو 200 متر(عادل مجللی)، کایاک دو نفره زنان(کاظمی و عبدالهی) از ساعت 14.

 

تیراندازی: ساعت 9 مقدماتی، 13:15 فینال - تفنگ 3 وضعیت 50 متر مردان (مهدی جعفری پویا و حسین باقری)

 

28 سپتامبر(6 مهر)

 

کشتی آزاد: 97 کیلوگرم(رضا یزدانی) از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20

 

بسکتبال: مرحله یک چهارم نهایی

 

والیبال: مرحله حذفی

 

فوتبال: یک چهارم نهایی ایران(در صورت صعود) با تیم برنده بازی شماره 65 ساعت 14

 

دوومیدانی: هفتگانه زنان – (100 متر با مانع و پرش طول)(سپیده توکلی) ساعت 10،// پرش طول (محمد ارزنده) ساعت 10،/نیمه نهایی 400 متر مردان (زمانی و هاشمی). / از ساعت 19 تا 21:30- نیمه نهایی 100 متر زنان(طوسی)، نیمه نهایی 100 متر مردان(تفتیان و قاسمی)، فینال 400 متر مردان(هاشمی و زمانی)، فینال 100 متر مردان (تفتیان و قاسمی) (برنامه نیمه نهایی و فینال در صورت صعود نمایندگان ایران به این مرحله است.)

 

دوچرخه سواری جاده: فینال استقامت جاده (مهدی سهرابی و آروین معظمی گودرزی) ساعت 10 تا 15

 

کبدی: زنان ایران – ژاپن ساعت 11، مردان ایران – مالزی ساعت 16

 

قایقرانی: بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11، نیمه نهایی کایاک و کانو تمام مواد مردان و زنان از ساعت 10 تا 14

 

29 سپتامبر(7 مهر)

 

کشتی آزاد: 61 کیلوگرم(مسعود اسماعیل پور)، 74 کیلوگرم(عزت الله اکبری) 86 کیلوگرم(میثم مصطفی جوکار)، 125 کیلوگرم(پرویز هادی) مقدماتی از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20:45

 

والیبال: مرحله حذفی

 

هندبال: مرحله نیمه نهایی ساعت 16 بازی اول و ساعت 18 بازی دوم

 

دوومیدانی: 10 صبح تا 11:40 – هفتگانه زنان(پرش طول و پرتاب نیزه) (سپیده توکلی)/ ساعت 18:30 تا 20: فینال پرش ارتفاع (قنبرزاده و وظیفه دوست)، هفتگانه زنان(800 متر – توکلی)، 4 در 400 متر مردان (هادی رحیمی، مهدی زمانی، سجاد هاشمی و احسان طهماسبی)

 

بوکس:/دور دوم 60 کیلوگرم(فروتن گل آرا) و 75 کیلوگرم(سجاد محرابی) از ساعت 14 تا 17،/ یک چهارم نهایی 69 کیلوگرم( امین قاسمی پور) و 81کیلوگرم (احسان روزبهانی) کیلوگرم از ساعت 19 تا 22

 

پینگ پنگ: انفرادی زنان (ندا شهسواری) از ساعت 10، انفرادی و دوبل مردان (نیما عالمیان و افشین نوروزی) از ساعت 10

 

قایقرانی: فینال کانو و کایاک مردان و زنان تمام ماده ها از ساعت 10 تا 15،/ بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11/

 

30 سپتامبر(8 مهر)

 

کشتی فرنگی: 71کیلوگرم(سعید عبدولی)، 80 کیلوگرم(حبیب الله اخلاقی) و 98 کیلوگرم(مهدی علیاری) مقدماتی از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20:45

 

تکواندو: مردان 74 کیلوگرم(مسعود حجی زواره)، 87 - کیلوگرم(یوسف کرمی) - زنان 53 کیلوگرم (سوسن حاجی پور). مقدماتی از ساعت9:30، یک چهارم 14، نیمه نهایی از 15:30، فینال 18

 

فوتبال: نیمه نهایی ایران(در صورت صعود) با تیم برنده بازی شماره 70 ساعت 17

 

دوومیدانی: ساعت 18:40 – فینال پرتاب دیسک مردان(احسان حدادی و محمد صمیمی)، فینال پرش طول(ارزنده)، 200 متر مردان (تفتیان و محمد حسین ابارقی)

 

بوکس: یک چهارم نهایی 91 + کیلوگرم(جاسم دلاوری) 14 تا 17:30،/ یک چهارم 75کیلوگرم(سجاد محرابی) و 91 کیلوگرم (علی مظاهری) ساعت 19 تا 23

 

دوچرخه سواری کوهستان: فینال کراس کانتری (فراز شکری و پرویز مردانی) ساعت 10 تا 12

 

کبدی: زنان ایران – چین تایپه ساعت 10 - مردان ایران – کره جنوبی ساعت 14

 

پینگ‌پنگ: دوبل مردان، دور دوم از ساعت 10

 

قایقرانی: بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11

 

اول اکتبر(9 مهر)

 

کشتی فرنگی: 66کیلوگرم(امید نوروزی)، 75 کیلوگرم(هادی علیزاده پورنیا)، 85 کیلوگرم(مجتبی کریم فر)، 130 کیلوگرم (بشیر باباجان زاده) مقدماتی از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20:45

 

بسکتبال: نیمه نهایی ساعت 19:45

 

تکواندو: مردان 80 کیلوگرم(مهدی خدابخشی) و 87 + کیلوگرم(سجاد مردانی) – زنان 57 کیلوگرم(سمانه شش‌پری) مقدماتی از ساعت9:30، یک چهارم 14، نیمه نهایی 15:30، فینال 18

 

دوومیدانی: ساعت 9:45 – نیمه نهایی 200 متر مردان (تفتیان و ابارقی)/ ساعت 20 - فینال 200 متر مردان (تفتیان و ابارقی)/

 

والیبال: مرحله یک چهارم نهایی

 

کبدی: زنان ایران – تایلند ساعت 10، مردان ایران- ژاپن ساعت 15

 

پینگ پنگ: انفرادی مردان، دور دوم از ساعت 14

 

قایقرانی: فینال بادبانی (احمد محمدی- در ضورت صعود) ساعت 11،/ اسلالوم زنان(سونیا گماری و شقایق سید یوسفی) ساعت 9،/ اسلالوم مردان (امیر محمد فتاح پور و محمد صدیق حشمتیان) از ساعت 9:20، یک شانزدهم ساعت 14، یک چهارم ساعت 15

 

2 اکتبر(10 مهر)

 

تکواندو: مردان 68 کیلوگرم(بهنام اسبقی) – زنان 62 کیلوگرم(کیمیا علیزاده) و 67 کیلوگرم(شکرانه ایزدی) مقدماتی از ساعت9:30، یک چهارم 14، نیمه نهایی 15:30، فینال 18

 

والیبال: بازیهای مرحله نیمه نهایی

 

فوتبال: بازی رده بندی ساعت 17، بازی فینال ساعت 20

 

کاراته: مردان 67 کیلوگرم(حسین سمندر)، 75 کیلوگرم(سعید حسنی پور)، زنان 68 +کیلوگرم (حمیده عباسعلی) از ساعت 13:30، مدال برنز 15:40، فینالها 16:40

 

دوومیدانی:ساعت 20:25 فینال 4 در 400 متر مردان (هادی رحیمی، مهدی زمانی،سجاد هاشمی و احسان طهماسبی)،فینال پرتاب وزنه مردان (امین نیک فر)

 

هندبال: بازی رده بندی ساعت 16، بازی فینال ساعت 18

 

بوکس: نیمه نهایی 60 کیلوگرم(گل آرا)، 69 کیلوگرم(قاسمی پور)، 81 کیلوگرم(روزبهانی) و 91 + کیلوگرم(دلاوری) از ساعت 14 تا 17،/ نیمه نهایی 75 (محرابی) و 91 (مظاهری) از ساعت 19 تا 22

 

کبدی: نیمه نهایی زنان بازی اول ساعت 10 ، بازی دوم ساعت 11- بازی اول مردان ساعت 13، بازی دوم مردان ساعت 14

 

پینگ پنگ: انفرادی زنان دور دوم و سوم از ساعت 10، یک چهارم نهایی ساعت 18 - انفرادی مردان دور سوم از ساعت 10، یک چهارم نهایی ساعت 18، دوبل مردان یک چهارم نهایی از ساعت 13 (در صورت راه یابی نمایندگان ایران)

 

قایقرانی: اسلالوم مردان و زنان نیمه نهایی ساعت 15، رده بندی و فینال ساعت 15:40

 

3 اکتبر(11 مهر)

 

بسکتبال: بازی رده بندی ساعت 16، فینال 18:15

 

والیبال: رده بندی ساعت 17، فینال ساعت 19:30

 

تکواندو: مردان 58 کیلوگرم(فرزان عاشورزاده) – زنان 73 کیلوگرم(فاطمه روحانی) و 73 + کیلوگرم(اکرم خدابنده) مقدماتی از ساعت9:30، یک چهارم 14، نیمه نهایی 15:30، فینال 18

 

کاراته: مردان 60 کیلوگرم(امیر مهدیزاده) از ساعت 13:30، مدال برنز ساعت 15:40، فینال ساعت 16:30،/ زنان 61 کیلوگرم(فاطمه چالاکی) و 68کیلوگرم (پگاه زنگنه) از ساعت 13:30، برنز ساعت 15:30، فینال ساعت 16:20

 

بوکس: فینال تمام اوزان از ساعت 14 تا 18

 

کبدی: فینال زنان ساعت 10، فینال مردان ساعت 11:30

 

4 اکتبر(12 مهر)

 

کاراته: مردان 84 + کیلوگرم از ساعت 09:30، برنز ساعت 11:50، فینال ساعت 12:40،/ زنان 50 کیلوگرم ( نسرین دوستی) از ساعت 09:30، برنز ساعت 12:10، فینال ساعت 12:50

 

مراسم اختتامیه این بازی ها نیز در همین روز برگزار می شود.

 

 

دسته بندي: سه (ورزش و سرگرمی),شبکه ورزش,HD (نسخه اچ دی),

نظرات مخاطبین ( شما هم نظر بدین )

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
مطالب مرتبط :

به کانال تلگرام آترو بپیوندید :

آخرين ارسالي هاي تالار گفتمان آترو

آخرین برنامه های شبکه تلوزیونی آترو :

فید خوان rss reader