close
متخصص ارتودنسی درتهران
اخبار روز

انتقاد نماینده اصفهان از صدا و سیما

انتقاد نماینده اصفهان از صدا و سیما

شما در وبسایت آترو تی وی هستید

http://www.uplooder.net/img/image/26/1675a0ed7dbdb1e1cb3a0b93c4eac6a2/88.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/83/e51d28b4672bf97fce6a37f081bae4ef/12.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/17/96c4a7b69f33acbbc0833d45b12d125f/4.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/7/a06c9befe30eebbeb655bd8d3872bee0/5.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/89/ae7c66a397bd3f866d63766f1d77b9ff/8.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/23/50b69b207e6ff3a1f0c23013ee25a7e8/6.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/90/43d2c2c75fd95b6bc095f34be8ad227c/7.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/36/85bc0d49b13feef642df5974bfc574f6/9.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/72/8db263ec020902e0ad80bc65be5ecd77/2.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/42/b4bb7874447914361e0949ef26a371e4/3.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/100/803fbe90e149cded68717b30820f356c/11.jpg

انتقاد نماینده اصفهان از صدا و سیما

 

 

موسوی لارگانی در نطق میان دستور مجلس:

متاسفانه صدا و سیما تصویر روشنی از زخم کاری زاینده رود نشان نمی دهد

به گزارش ایمنا و به نقل از خانه ملت، سید ناصر موسوی لارگانی در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز (سه شنبه) ضمن تبریک اعیاد ذیحجه و تسلیت سالروز شهادت امام باقر(ع)، گفت: دو معضل مهم فعلی در سطح کشور اقتصاد و فرهنگ است که هر دو به صورت ویژه مد نظر مقام معظم رهبری است.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در شعار امسال علاوه بر تأکید بر این دو موضوع راه حل این دو مشکل را نیز بیان کرده اند که برون رفت از شرایط فعلی نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی است.
وی افزود: با شعار و سیاسی کاری و پرداختن به مشکلات جناحی نمی توان مشکلات را حل کرد، همچنین در باب اقتصاد باید از تولید ملی حمایت شود و اخذ چندباره و سلیقه ای مالیات به خصوص مالیات بر ارزش افزوده در مناطق مختلف و فشار شدید سازمان امور مالیاتی به بخش خصوصی به ویژه فشار بر صنعت گران در تضاد کامل با منویات مقام معظم رهبری در باب حمایت از تولید ملی است.
موسوی لارگانی در ادامه گفت: از هیأت مذاکره کننده ایرانی می خواهم تا اصل عزت را نیز در کنار حکمت و مصلحت به صورت ویژه مبنای عمل و گفتار خود قرار دهند چرا که مذاکرات نباید عزت ملت آزاده ایران اسلامی را خدشه دار کند همچنین انتظار داشتیم رئیس جمهور محترم در سخنرانی خود در سازمان ملل پاسخ گزافه گویی های کامرون و اوباما را به صورت محکم و علنی می داد.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس نهم در ادامه درباره بی توجهی به تاریخ، افتخارات و ظرفیت های فراوان استان اصفهان از سوی مدیران دولت های چند سال اخیر، گفت: پس از گذشت نزدیک به یک دهه از شروع خشکسالی زاینده رود به نظر می رسد هنوز مسئولان کشوری عمق فاجعه و تبعات زندگی سوز آن را در پایتخت فرهنگ، صنعت و هنر ایران جدی نگرفته اند.
وی افزود: گویا مسئولان کشور هنوز به خیال خود اصفهان را شهری برخوردار و سرسبز می دانند و شاید هنوز نام اصفهان عزیز ما که می آید، غرفه های خیس سی و سه پل و بوستان های مصفای حاشیه رودخانه را مجسم می کنند اما باید بگویم این سال ها باید حال و هوای اصفهان را از آه دل کشاورزان شرق، غرب، شمال و جنوب استان شنید و سراغ زنده رود زندگی آفرین را از عکس های قدیمی آلبوم پدربزرگ ها گرفت.
موسوی لارگانی در ادامه با بیان اینکه سرمشق کودکان اصفهانی به جای "بابا آب داد و بابا نان داد" تبدیل به "زاینده رود آب ندارد، بابا نان" شده است، خاطرنشان کرد: مسئولان کشور بدانند که کشاورزان مؤمن، مظلوم و نجیب استان ما ۸ سال آزگار است که چشم به زمین و دست به آسمان دارند و زندگی آنها بیان کننده این واقعیت است که دیگر چیزی برای از دست دادن ندارند چرا که آنها با نخوری و نپوشی، کل اندوخته هایشان را در همان سال های اول خشکسالی به اتمام رسانده و پس از آن هم به فروش گاو و گوسفند و تراکتور و زمین خود پرداختند.
وی در ادامه خطاب به نمایندگان مجلس گفت: اگر خرازی، ربانی پور، همت و کاظمی و بقیه سرداران شهید استان الان بودند اجازه نمی دادند تا استانشان از خشکی و دل مردگی تلف شده و در برزخ خشکی آب و هوای آلوده باقی بماند.
نماینده مردم فلاورجان در ادامه به شدت نارضایتی مردم اصفهان از رسانه ملی اشاره کرد و یادآور شد: متأسفانه صداوسیما تصویر روشنی از عمق این زخم کاری (خشکسالی زاینده رود) نشان نمی دهد.
وی ادامه داد: مردم دیار سپاهان که بیشترین بودجه را در میان استان ها از تولیدات خود روانه خزانه بیت المال می کنند و عملا مالیات آنها مردم چند استان کشور را ارتزاق می کند، حق دارند از وضعیت موجود ناراضی باشند. موسوی لارگانی در ادامه با تأکید بر اینکه خشکی زاینده رود و تالاب بین المللی گاوخونی ضایعه زیست محیطی محسوب می شود، خطاب به مسئولان دولتی عنوان کرد: شما هنوز چشمتان به عطش ساکنان استان اصفهان روشن نشده است و این در حالی است که برای درمان درد مردم مستضعف قسم خورده اید، حال آیا می دانید حدود ۱ میلیون نفر از مناطق غرب و شرق استان شامل شهرهای اصفهان، فلاورجان، خمینی شهر، مبارکه و نجف آباد بر اثر هجوم همه جانبه خشکسالی چاره ای جز ترک دیارشان نداشته و بسیاری از آنها به حاشیه نشینی و شهرهای بزرگ پناه آورده اند.
وی ادامه داد: آیا مطلع هستید روستاهای ما در حال خالی شدن از سکنه است و آیا می دانید مردم به شغل های کاذب روی آورده اند و فقیرانه روزگار می گذارنند، ما در این سال های اخیر حتی نتوانستیم در افتتاح تونل سوم هم موفقیتی داشته باشیم.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: آب آشامیدنی کلان شهر اصفهان، فلاورجان و برخی از شهرستان های دیگر جیره بندی شده، تالاب گاوخونی خشکیده و سوغات این تالاب گرد و غبار و نمکی است که بر سر مردم اصفهان می ریزد و به زودی به تهران هم سرایت می کند.
موسوی لارگانی در ادامه افزود: آیا اطلاع دارید چاه های استان اصفهان خشکیده و کشاورزان تمام هستی خود را هزینه کرده اند و تا ۳۰۰ متر پایین رفتند و به آب نرسیدند، برایم زجرآور است بگویم کشاورز آبرومند فلاورجانی و شهرهای اطراف که زمانی با زراعت خود خرج چند خانوار را می داده امروز با هزار خجالت مستمری بگیر کمیته امداد در سن ۶۰ سالگی شده است.
وی در ادامه خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی مردم استان اصفهان که نقش تعیین کننده ای در انتخاب حضرتعالی داشتند منتظرند تا شما شخصا در استان حاضر شوید و از نزدیک این بحران عظیم را ببینید شاید آن گاه اسم اصفهان را از لیست استان های برخوردار خارج کنید و به مدیران خود بگویید با اصفهان مهربانانه تر عمل کنند چرا که رفتار و روش مدیران شما شایسته مردم شهیدپرور استان اصفهان نیست.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بیماری در میان مردم اصفهان روز به روز در حال تشدید است لذا جناب وزیر بهداشت آیا اطلاع دارید آمار سرطان، ام اس در استان اصفهان و شهرستان فلاورجان از آمار جهانی بالاتر است و در یک روستا رکورددار است، پس به وضعیت بهداشتی و درمانی این شهرستان رسیدگی کنید.

 

 

دسته بندي: عدالت رسانه ای,عدالت جغرافیایی,فقر رسانه ای,انتقاد به صدا و سیما,شبکه های استانی,سپاهان,

نظرات مخاطبین ( شما هم نظر بدین )

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
مطالب مرتبط :

آخرين ارسالي هاي تالار گفتمان آترو

آخرین برنامه های شبکه تلوزیونی آترو :

فید خوان rss reader