close
متخصص ارتودنسی
اخبار روز

عادل فردوسی پور حاضر است پول بدهد اجرا کند

عادل فردوسی پور حاضر است پول بدهد اجرا کند

شما در وبسایت آترو تی وی هستید

http://www.uplooder.net/img/image/26/1675a0ed7dbdb1e1cb3a0b93c4eac6a2/88.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/83/e51d28b4672bf97fce6a37f081bae4ef/12.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/17/96c4a7b69f33acbbc0833d45b12d125f/4.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/7/a06c9befe30eebbeb655bd8d3872bee0/5.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/89/ae7c66a397bd3f866d63766f1d77b9ff/8.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/23/50b69b207e6ff3a1f0c23013ee25a7e8/6.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/90/43d2c2c75fd95b6bc095f34be8ad227c/7.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/36/85bc0d49b13feef642df5974bfc574f6/9.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/72/8db263ec020902e0ad80bc65be5ecd77/2.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/42/b4bb7874447914361e0949ef26a371e4/3.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/100/803fbe90e149cded68717b30820f356c/11.jpg

عادل فردوسی پور حاضر است پول بدهد اجرا کند

 

 

بهرام شفیع:

عادل فردوسی پور حاضر است پول بدهد اجرا کند!

و باز هم اظهارنظرهای عجیب مجری قدیمی تلویزیون

بهرام شفیع با اجرای برنامه خاطره‌انگیز «ورزش و مردم» شناخته شد؛ برنامه‌ای که از بیش از سی سال پیش پخش می‌شد و مخاطبان زیادی را یک‌شنبه شب‌ها پای تلویزیون می‌نشاند و خواب شبانه را از چشمانشان می‌‌ربود. او جزو معدود مجریانی بود که در آن مقطع طنازی را هم چاشنی اجرایش می‌کرد و سعی داشت به این شکل لبخندی هم روی لبان مردم بنشاند. هر چند برنامه او، برخلاف گذشته، بی‌رقیب نیست و حتی یکشنبه شب‌ها هم پخش نمی‌شود و زمان پخش آن به جمعه‌ها تغییر پیدا کرده است، اما این موضوع باعث نمی‌شود که مخاطبان این برنامه قید تماشای آن را بزنند. این روزها خیلی‌ها برنامه «نود» را رقیب برنامه بهرام شفیع می‌دانند. او حرف‌های جالبی درباره نحوه اجرای عادل فردوسی‌پور زده که خواندنش خالی از لطف نیست.

b2ap3_thumbnail_13920430000276_PhotoFree.jpgچطور گزارشگر شدم

«من سال 60 در امتحان سراسری تلویزیون شرکت کردم. امتحان سختی بود؛ چیزی در حد کنکور آن سال‌ها که سئوال‌هایی در زمینه انگلیسی، فارسی، ریاضی، تاریخ و جغرافی داشت. خوب خاطرم هست آزمون در سالن ورزشی دبیرستان البرز برگزار شد. زمستان سختی بود و چون پنجره‌های سالن شکسته بود، خیلی‌ها از شدت سرما نمی‌توانستند خودکار یا مداد را در دست بگیرند. از میان تعداد زیادی شرکت کننده، فقط من و قاسم افشار قبول شدیم. قاسم افشار به گروه خبر وارد شد و من در حوزه ورزش مشغول به کار شدم.»


کاش فردوسی‌پور خوش‌لباس‌تر بود

«کسانی هستند که بیست سال است برنامه اجرا می‌کنند، اما مورد توجه، مردم نیستند. اما عادل همانی است که هست؛ ساده و بی‌آلایش. مثلا هر وقت خنده‌اش بگیرد، با صدای بلند می‌خندد یا یک مرتبه از روی صندلی می‌افتد. همین چیزها خوشمزه‌اش کرده است. مردم دوستش دارند؛ زیرا ظاهر و باطنش یکی است. فقط ای کاش کمی خوش‌لباس‌تر بود؛ البته تازگی‌ها خوش تیپ‌تر شده. مردم عادل را همین‌طور که هست دوست دارند (با خنده). او ادا در نمی‌آورد.»

«ورزش و مردم» پرطرفدارتر از «نود» است

به نظر من، برنامه «ورزش و مردم» از برنامه «نود» پرطرفدارتر است. این را از خودم نمی‌گویم؛ آمارها نشان می‌دهد میان ما و برنامه «نود»، به لحاظ مخاطب، پانزده تا بیست درصد اختلاف وجود دارد. ما سعی می‌کنیم، به دور از هر گونه حاشیه و جنجال، برنامه‌ای مفید برای گروه‌های سنی و رشته‌های گوناگون تولید کنیم.

مردم به خاطر شوخی‌هایم دوستم دارند

بعضی‌ها به من می‌گویند علت اینکه اجرای من به دل مخاطب می‌نشیند نوع شوخی‌های من است. البته نکته مهمی هم در نوع شوخی‌های من وجود دارد؛ اینکه با نوعی بداهه همراه است. اگر روی شوخی فکر کنید، مزه‌اش را از دست می‌دهد. مادرم همیشه به من می‌گفت: «بهرام تو خیلی خوشمزه‌ای و شوخی‌هایت به دل می‌نشیند». البته همسرم چنین اعتقادی ندارد (با خنده).»

عادل حاضر است پول بدهد تا اجرا کند

عادل در برنامه «ورزش و مردم» شکل گرفت و با گزارش رشته‌های تنیس و فوتبال بود که خودش را به مردم معرفی کرد. درباره عادل باید بگویم او بسیار پسر مودب و قدرشناسی است. در حوزه خودش باسواد است. او عاشق کارش است و حتی حاضر است پول بدهد تا اجرا کند. تمام زندگی عادل کامپیوتر، فوتبال و زبان انگلیسی است. در ضمن، اطلاعات فوق‌العاده‌ای دارد و بدون آنکه کاغذ جلویش بگذارد و به آن نگاه کند، می‌تواند اطلاعات وسیعی را در گزارش و برنامه‌اش ارائه کند و هر لحظه می‌تواند شجره‌نامه بازیکنی را بگوید. اطلاعات او شنیدنی‌اند. او مثل برخی‌ها نیست که مثلا بگوید عمه فلان بازیکن اردک یک پا دوست دارد! برخی‌ها از قبل اطلاعاتی ردیف می‌کنند و بدون آنکه به جریان بازی فکر کنند فقط مترصد این هستند که این اطلاعات را خرج کنند، به همین خاطر، می‌بینیم توپ در محوطه جریمه است و گزارشگر دارد از اسب فلان مهاجم که در موقعیت گل قرار دارد حرف می‌‌زند.

انتقادهایم از عادل را درگوشش می‌گویم

به هر حال، انتقاداتی هست که من همیشه در فضایی کاملا دوستانه آن‌ها را با خود عادل در میان می‌گذارم. او هم اتفاقا ناراحت نمی‌شود؛ چون می‌داند چقدر دوستش دارم. مثلا برخی اوقات تماس می‌گیرم و می‌‌گویم عادل این حرف را نباید می‌‌زدی که او هم می‌پذیرد؛ چون می‌داند من دوستش دارم. عادل خوش قلبی خاصی دارد. همین خوش قلبی باعث شده محبوبیتش دو چندان شود. دوربین تلویزیون این خاصیت را دارد که تا دو – سه سال اول ظاهر فرد را نشان می‌دهد و بعد از آن، باطن افراد را هم نشان می‌دهد.

عادل در سازمان محبوب نیست

این یک واقعیت است که وقتی شما محبوب می‌شوید، همکاران‌تان چندان چشم دیدن شما را ندارند و حسادت‌ها و زیرآب‌زنی‌ها در موردتان شروع می‌شود. این موضوع در مورد فردوسی‌پور هم وجود دارد و او در سازمان صدا و سیما برخلاف جامعه، محبوبیت چندانی ندارد و بعضی از همکارانش حاضرند هر کاری بکنند تا عادل را دیگر نبینند. اما به واسطه هوش و محبوبیتی که داشته، توانسته همچنان خودش را از چشم بد دور کند.

b2ap3_thumbnail_1d256fdeeeea3ef117b990db441f745f.jpg

فردوسی‌پور نور چشمی ضرغامی است

شک نداشته باشید شما برای اینکه بتوانید همیشه خودتان را درسطح اول نگه دارید و برنامه‌های پرمخاطب تلویزیون را از آن خودتان کنید، احتیاج به حمایت مدیر بالا دستتان دارید وگرنه اگر صرفا به پرطرفداری و این حرف‌ها بود که خیلی از مجریان تلویزیون این روزها در حسرت یک ثانیه آنتن نبودند و از ممنوع‌الفعالیتی نمی‌نالیدند. اما عادل پشتش به عزت‌الله ضرغامی گرم بوده؛ مردی که حسابی عادل را دوست دارد و او را یکی از کارمندهای نورچشمی‌اش می‌داند. به همین خاطر با درخواست او برای تهیه کنندگی برنامه 2014 موافقت کرد. آنهایی که دستی در برنامه‌های تلویزیونی دارند می‌دانند اگر مجری در مقام تهیه‌کننده آن برنامه‌ نباشد نمی‌تواند چندان موفق عمل کند و دستش در اجرا باز نیست. به همین خاطر عادل سایر رقیب‌هایش از جمله حسین ذکایی را دور زد. ضرغامی هم برای اینکه رضایتش را از برنامه 2014 عادل نشان دهد در روز آخر برنامه به پشت صحنه آن رفت و یک خوش و بش اساسی با عادل و دوستانش انجام داد.

عادل، خود شیرین نیست

این که شما خود شیرین نباشید و هر لحظه نظرتان تغییر نکند و ذوب در فلانی نشوید، یک هنر است. هنری که عادل آن را دارد. او بعد از این سال‌ها به خوبی فهمیده اگر فیتیله کل‌کل کردن‌هایش را پایین بکشد دیگر تمام شده و هیچ‌وقت نباید بی‌خیال جنجال، انتقاد و حواشی شود. شاید به همین خاطر است که حتی وقت‌هایی که موضع‌گیری دیگری دارد مثل زمانی که اصرار بر حضور کی‌روش در ایران داشت، سعی می کند جانب احتیاط را رعایت کند و بگوید من ذوب در کی‌روش نیستم، اما بهتر است او در فوتبال ما بماند.

منبع: مجله خانه آرمانی

 

 

دسته بندي: بازیگران و مجریان,

نظرات مخاطبین ( شما هم نظر بدین )

اين نظر توسط اصغر آقا بقال در تاريخ 1393/6/2 و 20:55 دقيقه ارسال شده است.
بهرام شفیع یا بهرام فجیع ؟

همیشه برنامه هایی که هیچی توشون نیست دشمنم ندارن . کاری نداره هیچی نگی دویست سال اجازه میدن برنامه داشته باشی .

حتی خدا تو اون جهان هم عقب افتاده هارو محاکمه نمیکنه !

فردوسی پور مثل بنزه و بهرام فجیع مثل موتور گازی اسقاطی . معلومه موتور گازی هیچوقت تصادف نمیکنه چون اصلا راه نمیره
کد نمايش نظرات

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
مطالب مرتبط :

آخرين ارسالي هاي تالار گفتمان آترو

آخرین برنامه های شبکه تلوزیونی آترو :

فید خوان rss reader