close
متخصص ارتودنسی درتهران
اخبار روز

شبکه افق 7 ساعته می شود

شبکه افق 7 ساعته می شود

شما در وبسایت آترو تی وی هستید

http://www.uplooder.net/img/image/26/1675a0ed7dbdb1e1cb3a0b93c4eac6a2/88.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/83/e51d28b4672bf97fce6a37f081bae4ef/12.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/17/96c4a7b69f33acbbc0833d45b12d125f/4.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/7/a06c9befe30eebbeb655bd8d3872bee0/5.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/89/ae7c66a397bd3f866d63766f1d77b9ff/8.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/23/50b69b207e6ff3a1f0c23013ee25a7e8/6.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/90/43d2c2c75fd95b6bc095f34be8ad227c/7.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/36/85bc0d49b13feef642df5974bfc574f6/9.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/72/8db263ec020902e0ad80bc65be5ecd77/2.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/42/b4bb7874447914361e0949ef26a371e4/3.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/100/803fbe90e149cded68717b30820f356c/11.jpg

شبکه افق 7 ساعته می شود

 

 

سردار حسین یکتا:

«شبکه افق» در تمام استان‌های کشور راه‌اندازی می‌شود

حسین یکتا عصر جمعه در سومین همایش افسران فرهنگی استان لرستان که در سینما استقلال خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: ما با جبهه مردمی، حرفه‌ای، تخصصی انقلاب به‌سمت شکل‌گیری قرارگاه‌ها به‌ریاست و فرماندهی مقام معظم رهبری و کمک عزیزانی که پشت قرارگاه هستند می‌پردازیم.

 

وی افزود: تا حرفه‌ای شدن و تخصصی شدن برای شکل‌گیری قرارگاه‌ها هنوز کار داریم، چرا که سال گذشته در جلسه‌ای در همین استان به‌دنبال شکل‌گیری برای کار جبهه‌ای بودیم.

 

 

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) عنوان کرد: نزدیک به 4 سال قبل با سرلشکر جعفری ضرورت دیدیم که با توجه به آرایشی که دشمن گرفته و تدبیری که مقام معظم رهبری دارند، مجموعه‌های مردمی و خودجوشی که بر حسب امر ولایت و تکلیف به میدان آمده‌اند دور هم جمع شویم و با هم هماهنگ و هم‌افزا شویم تا کاری حرفه‌ای و تکلیفی انجام شود.

 

وی با اعلام "ما به‌دنبال آرمان هستیم نه آرم" افزود: وقتی بنرهای سطح شهر را دیدم آرم همه بود و زمانی که آرم همه باشد یعنی خدا هم هست ولی ما به‌دنبال آرم نبودیم بلکه به‌دنبال آرمان بودیم و به‌طور قطع خدا هم نظر می‌کند و ما می‌خواهیم بچه‌های آرمانی را پای کار بیاوریم.

 

یکتا با اشاره به "محاسبات و معادلات ما محاسبات و معادلاتی است که مقام معظم رهبری روشن کرده است" تصریح کرد: موضع ما موضع عمل جبهه‌ای، حرفه‌ای و تخصص به‌هنگام است و موضع ما در این جبهه فرهنگی انقلاب نباید به‌گونه‌ای باشد که محاسبات و معادلات ما بر عمل انقلابی ما بلغزد.

 

وی در رابطه با فعالیت‌های جبهه‌های مردمی، فرهنگی انقلاب اسلامی تصریح کرد: بیش از 20 استان به همین هم‌افزایی شکل گرفته‌اند و در سایر استان‌ها هم عملیات جبهه‌های مردمی شروع شده ولی اینکه قرارگاه به آن هم‌افزایی برسد هنوز شروع نشده است.

 

یکتا بیان کرد: در کل کشور تقریباً 15 مجمع ملی توانسته‌ایم شکل دهیم که وظیفه شناسی، سازماندهی، آموزش و توانمندسازی بخشهای تخصصی در جبهه مردمی، فرهنگی، تخصصی و حرفه‌ای انقلاب اسلامی از کارهای درون این مجامع است.

 

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا با اظهار "ما به‌دنبال ویترین و بلندگو برای بیان موضوعات بودیم" عنوان کرد: با تلاش یکی از مجموعه‌هایی که در عرصه هنر و رسانه فعال بود توانستیم به‌عنوان تولید کننده و تأمین کننده نیاز یک شبکه تلویزیونی تحت عنوان "شبکه افق" راه‌اندازی کنیم.

 

وی اظهار کرد: شبکه افق کار خود را با 2 ساعت پخش شروع کرده که به 7 ساعت و پخش در سایر استان‌ها هم می‌رسد و آن روز روزی است که ما باید عمل و کار و رفتار بچه‌های پشت این جبهه‌ها را که می‌جنگند به کل کشور نشان دهیم.

 

یکتا خاطرنشان کرد: ما به‌دنبال راه‌اندازی ستاد جبهه مردمی، حرفه‌ای، تخصصی و فرهنگی انقلاب اسلامی در استان‌ها هستیم ولی عمده مشکلات ما این است که کار مردمی کم شده است و هیئت یک نقطه اتصال به مردم است که اگر در فضای مجازی و هنری و سایر حوزه‌ها کار می‌کنیم شاید با تهدید مقابله می‌کنیم و یا می‌خواهیم تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و همه حوزه‌ها تأثیر کار معرفتی ما برمردم است.

 

وی تصریح کرد: قرار است با پشتیبانی سپاه و کنار آن سازمان بسیج که شجره طیبه است و عناصر بسیجی غیر از سازمان بسیج، هیئات، سایت‌ها و نشریه‌ها که کار فکری و گفتمان و انیمیشن و نرم‌افزار و بازی و کار فرهنگی می‌کنند ساماندهی کنیم.

 

یکتا گفت: تمام این مجموعه‌ها باید به‌عنوان فرماندهان کل قوای جنگ نرم در خدمت مقام معظم رهبری باشند که آن هم به اتصال یک نقطه امن به اسم سپاه پاسداران است که علاوه بر حمایت در لحظه‌های نیاز برای شنیدن تدابیر مقام معظم رهبری هدایت می‌کند.

 

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا در رابطه با برنامه‌های آینده این قرارگاه عنوان کرد: آنچه ما رصد می‌کنیم پیشروی حرفه‌ای دشمن است تا جایی که از شهادت طلبی ما و نظام شهادت طلبی ما کپی برداری می‌کند و با به وجود آمدن این وضعیت در داعش روی مغز جوانان ما کار می‌کند.

 

وی افزود: اکنون جنگ تصرف عقلها و قلبها آغاز شده است و زمانی که ایمان و اعتقاد و باور را نشانه رفتند دیگر کاری نمی‌توانیم بکنیم.

 

یکتا با اعلام "دشمن همان چیزی است که ما در فضای مجازی می‌بینیم" بیان کرد: مقام معظم رهبری فرموده است اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم که این اهمیت فضای مجازی را برای مقام معظم رهبری نشان می‌دهد و دشمن نیز برای هر یک نفر از 70 میلیون نفر جمعیت ایران پرونده درست کرده است و بر تصرف عقول و قلوب برنامه دارند.

 

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا گفت: دشمنان به‌دنبال عوض کردن باور و اعتقاد هستند و فقط در زمینه فضای مجازی لشکری را به خط کرده‌اند مانند واتس‌اپ و وایبر و ای‌میل که پایه و کف کارهایی است که انجام می‌دهند و کارتل‌های بزرگی برای هم‌افزایی‌های اینها برحسب هر کشور و قبیله شکل می‌گیرد.

 

وی تصریح کرد: آنها در اتاق‌های فکرشان برای جذب کودکان و نوجوانان کارتون‌ها و بازی‌هایی طراحی کرده‌اند که در لابه‌لای آن فریم‌هایی وجود دارد که در ضمیر ناخودآگاه کودک شکل می‌گیرد و کودک آن را درک می‌کند.

 

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا تصریح کرد: مقام معظم رهبری می‌فرماید روبه‌روی شما سه، چهار جبهه شکل گرفته است جبهه آدم‌خوارها، جبهه صهیونیست‌ها، جبهه سرمایه‌دارها، و دیگر از مجموعه‌های شما تک به تک کاری برنمی آید، بروید و جبهه شوید.

 

وی عنوان کرد: اینجا است که امر جبهه شدن در حد سخنرانی نیست و قرارگاه و نقشه رصد می‌خواهد و رسیدگی به مسائل استان می‌خواهد، منتظر دستور و فرمان نشوید در حالی که مقام معظم رهبری نیز اعلام جهاد کرده است.

 

یکتا خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرموده است جنگ عزمها و اراده‌ها شروع شده است نه جنگ امکانات و تشکیلات، و دشمن ما سه‌شیفته کار می‌کند تا جمهوری اسلامی را پاک کند یا تحریم و تخریب کند و مقام معظم رهبری همه‌چیز را به ما گفته است ولی ما فقط می‌خوانیم و می‌نویسیم و زندگی خود را می‌کنیم و کار فرهنگی هم می‌کنیم، ما در این جنگ نرم باید باورمان شود که جنگ شده است.

 

وی عنوان کرد: امام خمینی(ره ) در سال 58 فرمودند آنچه من می‌فهمم این است که آمریکا نه دخالت نظامی می‌کند و نه حصر اقتصادی و اگر هم حصر اقتصادی بکند پیروز نمی‌شود و مقام معظم رهبری هم امروزه می‌گویند که در مذاکرات چیزی گیر ما نمی‌آید.

 

یکتا گفت: تا نهضت صادرات مبتنی بر اقتصاد مقاومتی در مملکت شکل نگیرد کار حل نمی‌شود و این روشی که در دستگاه‌های ما عمل می‌کنند پیش رویم به جایی نمی‌رسیم و دشمن به‌دنبال گنداندن ما است.

 

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا با بیان اینکه مقام معظم رهبری در سخنان خود به جنگ نرم اشاره زیادی کرده است افزود: مقام معظم رهبری از ما خواسته است که تمام وجود خود را برای این عرصه آماده کنیم، ما نیز باید به‌عنوان یک حکم اجرا کنیم و مسئله فرهنگ را به‌عنوان مسئله اول کشور بیان کرده است.

 

وی اظهار کرد: آنچه شهدا کار فرهنگی حق کردند بر خدا پرستی، فطرت، عدالت و صداقت است، صداقتی که امروزه گم شده است و برای همین است که کار ما امروزه اثر ندارد و حرفه‌ای نبوده است.

 

یکتا با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در رابطه با اخلاص عنوان کرد: اگر اخلاص‌ها به هم بخورد خداوند نتایج را عوض می‌کند و وقتی با نیت مخلصانه انجام می‌دهیم تصرف عقول و قلوب را در پی دارد در حالی که دشمن با تکنولوژی وارد می‌شود ما با نیت مخلصانه در مقابل آنها می‌ایستیم مانند اخلاص شهدایی که خود را برای مردم به کشتن دادند ما نیز باید همانند آنها مخلص باشیم تا نتیجه دهد.

 

وی با بیان اینکه آینده، آینده گفتمان‌های برتر است نه پولهای بسیار، گفت: گفتمان برتر متعلق به کسی است که اهل تقوا و خدا پرستی است و مراقب باشید چرا که اگر اندازه‌ها عوض شود نتایج نیز عوض می‌شود.

 

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا بیان کرد: از دیدگاه مقام معظم رهبری خودسازی و مقاومت از مهمترین مسائل برای پیروزی بر دشمنان است و ما همه باید تمدنی فکر کنیم، جهان‌وطنی فکر کنیم که وطن ما انقلاب و آرمان ما است ولی نقشه و طرح و فعالیت‌های شبانه‌روزی می‌خواهد.

 

تسنیم

 

 

دسته بندي: تلوزیون خصوصی,عدالت سیگنالی,افق (انقلاب اسلامی),فرستنده دیجیتال,

نظرات مخاطبین ( شما هم نظر بدین )

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
مطالب مرتبط :

آخرين ارسالي هاي تالار گفتمان آترو

آخرین برنامه های شبکه تلوزیونی آترو :

فید خوان rss reader